Конкурс «ПРОРИВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

Голосуймо за

№ 7

Посилання на сайт для голосування:

https://fashionglobusukraine.com/konkurs/

Ми-Запоріжжя,

Ми-Україна,

а не якась інша країна!!!

Молодь Запоріжжя щаслива від того, що живе в унікальному місті, побудованому на розлогих берегах Дніпра-Славути. Сакральні святилища Хортиці сплелися в унікальному поєднанні з промисловими гігантами та розмаїттям архітектури XVIII-XIX століття.

Але є один непривабливий зворотній бік нашого рідного міста. Запоріжжя– один з лідерів із забруднення навколишнього природного середовища. Кожного дня потужні металургійні заводи засмічують повітря та воду в Дніпрі, змушуюючи містян дихати шкідливими відпрацьованими газами та пити воду сумнівної якості.

Забруднена атмосфера зі всіма відтінками сірого, синього і чорного кольорів стала відправною точкою, головною ідеєю молодіжної колекції одягу «ZP sky». Джинсова тканина, з якої виготовлена колекція, близька за своїми якостями до матеріалів, що використовуються для пошиття спецодягу металургів. Сіро-бежева сітка створює ефект смогу. Кольори джинсу передають всю палітру промислових викидів. 

Ми, сучасна молодь, хочемо жити, вчитись і працювати в чистому, зеленому місті, дихати свіжим повітрям, насолоджуватися дивовижними краєвидами Запоріжжя і створювати нові дизайнерські шедеври не сірих, а яскравих і незабруднених кольорів веселки.