Центр розвитку кар’єри

Про нас

Центр розвитку кар’єри ДНЗ “Запорізьке ВПУ моди і стилю” – це один з найважливіших напрямів роботи з випускними групами. Це інтерактивний простір взаємодії здобувачів освіти/випускників та роботодавців.

Працює центр на платформі Google Workspace for Education, де представлені актуальні новини, інформація про відкриті програми стажувань та професійного навчання, запити на вакантні посади, анонси заходів.

Під час роботи в центрі з майбутніми випускниками викладачі та майстри виробничого навчання проводять майстер-класи, тематичні вебінари для підготовки здобувачів освіти до професійної самореалізації у соціумі.

Відповідальні особи

Камінецька Ірина Володимирівна

Камінецька Ірина Володимирівна

керівник Центру розвитку кар’єри
Рожкова Наталія Сергіївна

Рожкова Наталія Сергіївна

Голова методичної комісії відділення Менеджменту, адміністрування і обслуговування населення, спеціаліст вищої категорії, старший викладач
Хропач Наталія Леонідівна

Хропач Наталія Леонідівна

Викладач, спеціаліст другої категорії

Робота центру

Головна мета центру розвитку кар’єри полягає в тому, щоб надати користувачам необхідні знання, навички та підтримку для досягнення їхніх професійних цілей і зростання в кар’єрі.

  1. Консультування та настанова: Надання індивідуальних консультацій з планування кар’єри, складання резюме, підготовки до співбесід, пошуку роботи тощо.
  2. Розвиток навичок: Проведення тренінгів, семінарів та майстер-класів з розвитку особистих та професійних навичок, таких як комунікація, лідерство, розв’язання проблем, міжособистісні вміння тощо.
  3. Сприяння працевлаштуванню: Надання інформації про вакансії, сприяння у встановленні контактів з роботодавцями, організація ярмарок вакансій та інших заходів.
  4. Ресурси для самостійного навчання: Забезпечення доступу до різноманітних онлайн-курсів, вебінарів, книг, журналів та інших матеріалів для самостійного вивчення.
  5. Мережеві можливості: Створення спільноти студентів та професіоналів, можливість знаходити наставників або менторів, обмін досвідом та підтримка в будь-який час.
  6. Вивчення ринку праці: Аналіз тенденцій на ринку праці, інформування про перспективні сфери та спеціальності, поради щодо розвитку кар’єри в конкретній галузі.