Шановні колеги, учні та їх батьки,
соціальні партнери!

Інформую Вас, що Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні до 31 серпня 2020 року!

(Постанова КМУ від 22 липня 2020 р. № 641)

Державний навчальний заклад
«Запорізьке вище професійне училище моди і стилю»
продовжує прийом на навчання та готується до початку нового навчального року.

Ми поважаємо й цінуємо Вашу думку, готові співпрацювати та вислухати Ваші пропозиції. Щоденно кожен з Вас має можливість звернутись до закладу освіти за допомогою доступних засобів зв’язку та телекомунікацій:

Шановні колеги! Дякую усім, хто в цей скрутний час сповна відчуває свою відповідальність і робить все, щоб училище залишалося лідером серед закладів професійної освіті Запорізького регіону. Ми турбуємося за кожного й маємо бажання допомогти Вам зберегти здоров’я й оптимізм. Прошу усіх залишатися вдома, дотримуватись суворого карантину, приділивши увагу своїй родині та своєму професійному розвитку, налагодженню онлайн зв’язку між Вами, учнями, їхніми батьками, майбутніми абітурієнтами, замовниками кадрів.

Ми поважаємо і цінуємо всіх наших працівників, які забезпечують порядок і збереження майна закладу. Для працівників адміністративно-господарчої частини встановлено гнучкий режим роботи за затвердженим графіком.

Шановні учні! На сьогоднішній день на перший план виступає Ваша мотивація до навчання! Саме вона є запорукою оволодіння Вами необхідних професійних компетентностей!

Навчальні матеріали розміщено на платформі Google у додатку Classroom, коди доступу яких були надані в Viber кожній навчальній групі окремо. Для отримання доступу до навчальних дисциплін Вам необхідно звернутись за електронною адресою до відповідного викладача за посиланням: https://bit.ly/3duxGRb

Використання дистанційних технологій робить можливим організацію занять фактично з усіх видів підготовок, тому:

  • постійно будьте на зв’язку із Вашими класними керівниками, майстрами виробничого навчання та викладачами
  • сумлінно виконуйте завдання навчальних дисциплін в додатках Google Classroom
  • дотримуйтесь встановлених правил й умов карантину заради Вашого життя та здоров’я

 Важливо! Виплати стипендії учням та заробітної плати працівникам забезпечуються у повному обсязі відповідно до чинного законодавства.

Шановні соціальні партнери! Вважаю за необхідне підкреслити, що незважаючи на складну епідеміологічну ситуацію в країні та світі, наш заклад не припиняє дію попередньо укладених угод. На час карантину ми змушені припинити проходження учнями виробничої практики. Після стабілізації епідеміологічної ситуації в країні співробітництво буде відновлено!

Ми впевнені, що завдяки нашій згуртованості та відповідальності можливо подолати будь-які перепони та якісно завершити навчальний рік.

Слід відмітити, що вступна кампанія до ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» триває! Ви маєте можливість подати заяву на вступ за посиланням: https://bit.ly/2Uu9sxK і з Вами зв’яжуться наші кваліфіковані спеціалісти.

Чекаємо на Вас в стінах нашого навчального закладу після завершення карантину!

Виконуйте всі рекомендації медиків, дбайте про своїх рідних і близьких, підтримуйте друзів, бережіть себе.

З повагою, директор Короткова Ліна Ігорівна