Онлайн-конференція педагогічних працівників щодо успішного завершення 2019/20 навчального року

26 травня 2020 року в училищі відбулася онлайн-конференція педагогічних працівників (на платформі Zoom) щодо успішного завершення 2019/20 навчального року.

У роботі заходу взяли участь представники адміністрації та весь педагогічний склад училища. Відкрила конференцію директор, кандидат педагогічних наук – Короткова Ліна Ігорівна, з доповіддю про результати організації освітнього процесу в умовах дистанційної освіти та завдання щодо успішного завершення навчального року.

Під час наради було обговорено нормативно-правові документи Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України, які регламентують діяльність закладів професійної (професійно-технічної) освіти в умовах карантину; особливості організації виробничого навчання та виробничої практики, проведення пробних кваліфікаційних робіт, поетапних атестацій в умовах дистанційної освіти; завдання щодо проведення профорієнтаційної роботи та вступної кампанії.

Пропозиції учасників конференції знайдуть відображення в заходах щодо успішного завершення 2019/2020 навчального року.

Оргкомітет конференції щиро вдячний учасникам конференції за активне обговорення актуальних проблем дистанційного навчання, нові ідеї та професійну атмосферу. Сподіваємося на конструктивну співпрацю у майбутньому!