Відбулося засідання педагогічної ради!

31 серпня 2022 року під головуванням директора училища, доктора педагогічних наук Короткової Ліни Ігорівни відбулося планове засідання педагогічної ради в дистанційному форматі.

До порядку денного увійшли питання щодо аналізу роботи училища за минулий навчальний рік, організації освітнього процесу в умовах воєнного стану, початку нового 2022-2023 навчального року.

У своїй доповіді Ліна Ігорівна, звернувшись до колективу, наголосила на здобутках колективу впродовж звітного періоду, ознайомила з виконанням заходів до початку навчального року, сформулювала основні завдання на наступний рік, серед яких пріоритетними визначено створення максимально безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу; проведення постійного моніторингу якості надання освітніх послуг; здійснення системної роботи із замовниками кадрів на умовах державно-приватного партнерства та ін.

Підсумовуючи, директор висловила слова подяки всім присутнім за патріотизм, чесну працю, сумлінне виконання своїх обов’язків, самовіддане служіння вітчизняній освіті, привітала кожного з новим навчальним роком.