«НЕЗЛАМНА ОСВІТА»: МІЖНАРОДНА ДОПОМОГА В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ КОМП’ЮТЕРАМИ

«Незламна освіта» — благодійна програма зі збору вживаної техніки з-за кордону та передання її закладам освіти в Україні, започаткована «Фондом освітніх ініціатив» за сприяння Міністерства освіти і науки України.
Мета програми — допомогти в забезпеченні доступу до дистанційної освіти та поліпшити матеріально-технічну базу закладів освіти.

Перші результати:

  • за вересень-листопад 2023 від шотландського партнера «Reusing IT» 22 заклади освіти в 17-ти регіонах України отримали 480 компʼютерів;
  • у березні 2024 очікується ще 2000 комп’ютерів для потреб освіти;
  • відбулася важлива зустріч команди проєкту з колегами з Університету Сент-Ендрюса, який є одним із головних донорів обладнання для «Reusing IT» (та в подальшому для України). За результатами зустрічі колеги з університету планують залучити інші заклади вищої освіти Шотландії до програми зі збору та передання вживаної техніки до закладів освіти України. 

Інформацію про отримане обладнання можна відстежувати на публічному інтерактивному дашборді.

Окрім цього, до «Незламної освіти» долучаються нові партнери з розвитку: спільно з американським фондом «Hearts for Ukraine» планують розширити програму у США за механізмом роботи Reusing IT у Шотландії.

Компанії України також мають можливість узяти участь в проєкті. Техніка, яку передають у межах проєкту «Незламна освіта», має відповідати параметрам:

  • відсутність критичних пошкоджень і подряпин на моніторі;
  • місткість пам’яті не менше 3 GB;
  • мережеве та Wi-Fi-обладнання в будь-якому стані.

Якщо ваша компанія або організація готові долучитися до проєкту та передати девайси українським закладам освіти, зверніться на всеукраїнську безоплатну гарячу лінію за номером: 0 800 351 018.