Вебінар «Базові правила для успішного віддаленого навчання»

Відповідно до листа директорату професійної освіти МОН України від 05.05.2023 № 5/419-23 повідомляємо, що 12 травня 2023 року о 14.30 відбудеться вебінар на тему «Базові правила для успішного віддаленого навчання».

Під час вебінару буде окреслено основні умови успішного віддаленого навчання у закладі освіти, обговорено найбільш поширені помилки та виклики такого навчання. У ході вебінару також передбачено інтерактивну роботу слухачів з використанням QR-коду для надання відповідей.

До участі у вебінарі запрошують представників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які бажають покращити свої навички з організації дистанційного навчання.

Для участі у вебінарі необхідно до 10 травня 2023 року заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/cBnohxzdardJq9b67

Вебінар проходитиме на платформі Zoom і передбачає обмеження максимальної кількості учасників. Перші 150 зареєстрованих учасників отримають посилання на вебкімнату Zoom для безпосередньої участі. Іншим буде надіслано запис вебінару.

The event is finished.