Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC)

На виконання Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2023 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2022 No 1063, Національний еколого- натуралістичний центр учнівської молоді спільно з ГО «Національна академія наук вищої освіти України», ГО «Спілка освітян України», Інститутом проблем виховання НАПН України за підтримки Міністерства освіти і науки України 22-23 серпня 2023 року у м. Києві проведе Всеукраїнську науково-педагогічну конференцію «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC).

До участі запрошуються керівники закладів освіти, наукові, науково-педагогічні, педагогічні працівники закладів вищої, загальної середньої та позашкільної освіти, колективні та індивідуальні члени ГО «Спілка освітян України» та освітяни, які наразі перебувають поза межами України. Конференція проводиться в змішаному форматі.

Посилання для підключення: https://nenc.gov.ua/konference.

Для участі у заході необхідно до 18 серпня 2023 року пройти он-лайн реєстрацію за посиланням: https://forms.gle/NHbhbJBBbHPngkDeA

За підсумками роботи Конференції планується видання збірника матеріалів. Учасникам заходу подати тези доповідей до 18 серпня 2023 року на електронну адресу: petlitskaya@nenc.gov.ua (тема листа: «Конференція»).

Програма заходу буде розміщена на сайті НЕНЦ https://nenc.gov.ua/

Заїзд та реєстрація учасників – 22 серпня до 13 год. за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Від’їзд – 23 серпня після 14 год.

Просимо завчасно придбати квитки на зворотній шлях.

Витрати на відрядження здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

У форматі проведення заходу можливі зміни, про що буде повідомлено організаторами додатково.

Контактна особа: (098) 206-26-33 (Володимир Вербицький), (067) 799-87-46 (Вікторія Кліменко), сайт: www.nenc.gov.ua.

The event is finished.