Всеукраїнська науково-практична конференція «Психолого-педагогічні аспекти роботи викладача»

Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Психолого-педагогічні аспекти роботи викладача».
Конференція відбудеться у м. Запоріжжя 29 листопада 2023 року у дистанційній формі на платформі Zoom.

Посилання на підключення до конференції буде надіслано 27 листопада 2023 року на вказану Вами електронну адресу в реєстраційній формі.

За результатами проведення заходу планується видання електронного збірника матеріалів конференції та розміщення його на сайті Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області в розділі «Методичний кабінет» (Конкурси, конференції).

Спікери та учасники конференції, які надішлють тези доповідей, отримають електронний сертифікат.

Участь у конференції безкоштовна.

Додаткова інформація та форма реєстрації розміщена на офіційному сайті Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області в розділі «Заходи» за посиланням: http://nmc-pto.zp.ua/events/.

Матеріали доповіді необхідно надіслати до 26 листопада 2023 року на електронну адресу yulianemchin@gmail.com та зареєструватися для участі у конференції за посиланням https://forms.gle/2o2hMQVX7fejV6GRA.

Інформаційний лист та зразок оформлення тез  додаються

The event is finished.