Всеукраїнський вебінар «Креативна освіта як умова розвитку успішної особистості»

Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області має честь запросити вас взяти участь у Всеукраїнському вебінарі «Креативна освіта як умова розвитку успішної особистості».

Вебінар відбудеться у м. Запоріжжя 16 травня 2023 року о 10.00 у дистанційній формі на платформі Zoom за посиланням http://surl.li/ghyng

Ідентифікатор конференції: 848 1625 3730
Код доступу: 642849

Мета вебінару: обмін досвідом та думками із впровадження та використання сучасних інтерактивних та проєктних технологій; підвищення ролі викладача у процесі становлення та формування особистості здобувача освіти; поширення передового педагогічного досвіду; підвищення теоретичного, практичного та науково-методичного рівня підготовки педагогічних працівників.

Спікери вебінару отримають електронний сертифікат підвищення кваліфікації.

Участь у конференції безкоштовна.
До участі у конференції запрошуються представники закладів освіти, установ та організацій, які надають послуги у сфері професійної освіти.
Матеріали доповідей спікерів необхідно надіслати до 11 травня 2023 року на електронну адресу yulianemchin@gmail.com (у темі листа вказати «Матеріали вебінару») та зареєструватися для участі у вебінарі за посиланням https://forms.gle/cofuL2LLb9PaUQCPA

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ ВЕБІНАРУ:
 Використання інтерактивних, особистісно-орієнтованих технологій.
 Проєктні технології у виховній роботі.
 Роль викладача у забезпеченні креативності освітнього процесу.
 Рефлективно-творче засвоєння нових знань та їх продуктивне впровадження.
 Сприятливі умови для самореалізації здобувачів освіти.

The event is finished.