Всеукраїнський вебінар «Технологічні аспекти застосування державно-приватного партнерства у закладах професійної (професійно-технічної) освіти»

Інститут професійної освіти НАПН України запрошує взяти участь у Всеукраїнському вебінарі «Технологічні аспекти застосування державно-приватного партнерства у закладах професійної (професійно-технічної) освіти», що відбудеться 14 грудня 2023 року (форма проведення – дистанційна)

 До участі запрошуються: керівники та методисти навчальних(науково)-методичних центрів(кабінетів) професійно-технічної освіти; директори, методисти та викладачі закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти; представники громадських організацій та сфери бізнесу.

У ході вебінару планується обговорення таких питань:

– Тенденції розвитку державно-приватного партнерства у сфері професійної (професійно-технічної) освіти

– Сучасні форми та засоби державно-приватного партнерства у сфері професійної освіти

– Технології управління в умовах державно-приватного партнерства

– Комплексне вимірювання соціальної ефективності проєктів ДПП у сфері професійної освіти і навчання

Порядок роботи вебінару:

10.50-11.00 – підключення до вебінару;

11.00-12.30 – основна частина;

12.30-13.00 – обговорення, підведення підсумків.

Офіційна мова заходу: українська

Формат проведення: онлайн на платформі Microsoft Teams за посиланням:

https://ivet.edu.ua/onlajn-narada-7/

Форма участі:

  • Доповідач;
  • Слухач та учасник обговорення

Участь у вебінарі безкоштовна. Електронний сертифікат (6 годин/0,2 кредиту) отримає кожен учасник, який надішле тези з проблематики вебінару у довільній формі.

Для участі у вебінарі необхідно до 13 грудня 2023 року заповнити реєстраційну анкету: https://forms.gle/r8JqJzfza3RXceGY7

Контактні дані відповідального координатора семінару: Мордоус Ірина Олександрівна, завідувачка лабораторії зарубіжних систем професійної освіти і навчання, канд. пед. наук, доцент, lab.fs.ivet@gmail.com, тел.: 380.50.384.22.41

The event is finished.