Міжнародний форум «Медіаосвітні виклики в епоху інформаційного суспільства»

У фокусі Всесвітнього тижня медіаграмотності, відповідно до спільного плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області та комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» 30 жовтня 2023 року о 10:30 год відбудеться Міжнародний форум «Медіаосвітні виклики в епоху інформаційного суспільства».

До участі в заході запрошуються: педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які активно впроваджують медіаосвітні практики в освітній діяльності.

Мета форуму: консолідація зусиль провідних експертів, дослідників, фахівців та педагогів з питань системного впровадження та розвитку компетентнісної моделі медіаосвіти, створення сучасного освітнього середовища на основі модернізації освітніх галузей, презентації, популяризації та поширення кращого досвіду з питань розвитку медіаосвіти.

Місце проведення: комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»

Захід відбудеться у форматі онлайн з підключенням до конференції Zoom за покликанням:
https://us02web.zoom.us/j/86004934686?pwd=ekRqQTlPb1NaT2pzZXBnV3VhcUd0UT09

Ідентифікатор конференції: 860 0493 4686

Код доступу: 482665

Пропонуємо учасникам взяти участь у роботі секцій форуму та поділитись досвідом впровадження медіаосвіти.

Основні напрями роботи форуму:

  • медіаосвіта та медіаграмотність у професійній (професійно-технічній) освіті;
  • медіаосвіта та медіаграмотність в умовах сьогодення.

Для участі у міжнародному форумі із виступом-презентацією просимо до 05 жовтня 2023 року зареєструватись за покликанням: https://forms.gle/cGUrvbmZe3F5eopS7.

ПРОГРАМА заходу додається.

Інформація/консультації:
Бабенко Світлана Федорівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області: (093) 743-60-43; (097) 508-16-37.

The event is finished.