Обласний семінар «НМТ-2023: результати, факти, перспективи незалежного тестування-2024»

07 грудня 2023 року о 15.00 в режимі онлайн відбудеться обласний семінар «НМТ-2023: результати, факти, перспективи незалежного тестування-2024».

Організатори заходу: обласний науково-методичний центр моніторингових досліджень якості освіти та обласний науково-методичний центр Інституту.

Спікер заходу: директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Горбенко-Хвастунова М.М.

До участі запрошуються керівники закладів загальної середньої освіти, керівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, керівники закладів загальної середньої освіти з інтернатами (пансіонами), вчителі-предметники закладів загальної середньої освіти, викладачі закладів професійної (професійно-технічної) освіти, педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти з інтернатами (пансіонами) Запорізької області.
Орієнтовна тривалість: 1,5 години.
Передбачено видачу сертифікату.

Для участі необхідно до 06.12.2023 зареєструватися за таким покликанням: https://forms.gle/Rj488WpiuXKZJwrC9

Покликання для приєднання до заходу учасники отримають на особисту електронну скриньку за результатами реєстрації. Матеріали семінару будуть доступні після його проведення на сторінці «Семінари» сайту Центру за покликанням: https://zapmonitoring.wixsite.com/mysite/seminari.
Звертаємо увагу на те, що під час приєднання до віртуального кабінету необхідно вказати повне ім’я у форматі: Прізвище, Ім’я (кирилицею).
Просимо проінформувати заклади освіти про можливість взяти участь у заході.

Контактні особи: Іванова Вікторія Вікторівна, завідувач обласного науково-методичного центру, т.0679146891, Лук’янчук Евеліна Анатоліївна, методист обласного науково-методичного центру моніторингових досліджень якості освіти, т.0979166983.

The event is finished.