Онлайн-майстерка «EdWay: як використати всі можливості на повну»

Запрошуємо Вас на онлайн-події «EDWAY: ЯК ВИКОРИСТАТИ ВСІ МОЖЛИВОСТІ НА ПОВНУ», які відбудуться в межах усеукраїнського серпневого педагогічного тижня.
Реєстрації у цій формі достатньо для участі у будь-якій із онлайн-майстерок:
Майстерки заплановані в різні дні і різний час, щоб, за бажання і потреби, можна було відвідати всі, які захочете.

Якщо з Вашого закладу освіти планують приєднатися кілька осіб, то кожній / кожному необхідно зареєструватися окремо – форма коротка і не забере багато часу.

Ця форма збирає електронні адреси, будь ласка, будьте уважні, заповнюючи відповідне поле, щоб бути певними, що вчасно отримаєте інформаційний лист.

На вказану тут Вами електронну адресу не пізніше 18 вересня 2023 року надійде запрошення із додатковою інформацією, інструкцією для приєднання та покликанням для входу до вебінарної кімнати. Про всяк випадок також перевіряйте теку «Спам».

Організатори події: Міністерство освіти і науки України, Консультативна рада з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти при Президентові України, Державна установа «Український інститут розвитку освіти», ГО «ЕдКемп Україна».

Розвиток платформи «EdWay» здійснюється за підтримки міжнародної неурядової організації Save the Children та Education Cannot Wait #ECW.

ПРО ПРОГРАМУ

Перша частина – загальний прямий етер із презентацією можливостей платформи в програмі усеукраїнської серпневої педагогічної конференції 25 серпня 2023 р.

Друга частина – онлайн-майстерки для різних користувацьких груп «EdWay: як використати всі можливості на повну» – за розкладом:

20.09.2023, 13:00-14:30 – для педагогічних (науково-педагогічних) працівників/-иць закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, інклюзивно-ресурсних центрів та інших закладів освіти;

20.09.2023 15:00-16:30 – для керівників/-иць закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, інклюзивно-ресурсних центрів та інших закладів освіти;

22.09.2023, 13:00-14:30 – для представниць/-ків суб’єктів підвищення кваліфікації (заклади післядипломної освіти, заклади вищої освіти, громадські спілки і організації, товариства з обмеженою відповідальністю, приватні підприємства і організації, фізичні особи-підприємці, фізичні особи та ін.);

22.09.2023, 15:00-16:30 – для представниць/-ків центрів професійного розвитку педагогічних працівників, місцевих органів управління освітою, інших органів управління освітою.

Дякуємо за інтерес до події та до зустрічі!
P.S. Якщо з якихось причин не отримаєте інформаційного листа чи не зможете до котроїсь частини приєднатися онлайн  – стежте, будь ласка, за інформацією на каналах

The event is finished.