Семінар щодо підбиття підсумків Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що 31 січня 2024 року о 14:00 в онлайновому форматі відбудеться семінар щодо підбиття підсумків Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку».

Організаторами заходу є: ГО Українська федерація «Спорт заради розвитку» за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

До участі запрошуємо представників управлінь (відділів) освіти, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, вчителів фізичної культури, викладачів фізичного виховання закладів освіти та всіх зацікавлених осіб.

Реєстрація учасників до 31 січня 2024 року за покликанням: https://forms.gle/sAfT9cVJ5oLv5Leu8

За день до початку семінару на вказані при реєстрації електронні адреси прийде покликанням на онлайн підключення.

Програмою заходу передбачено:
 підбиття підсумків проєкту та його показників;
 про другу хвилю відбору закладів освіти на отримання комплекту інвентарю Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна»;
 нагородження почесними грамотами освітніх партнерів, тренерів та закладів освіти різних типів;

 нагородження медаллю «Єднання» педагогів, які вклали найбільший вклад в розвиток федерації та реалізації Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна»;
 нагородження закладів освіти та тренерів інвентарем «Цікава фізкультура»;
 розіграш сертифікатів на проходження онлайн стажування щодо впровадження «Цікавої фізкультури» за концепцією «Спорт заради розвитку» у своєму навчальному закладі;
 презентація нового комплекту «Цікава фізкультура» для закладів освіти всіх типів;
 оголошення планів, активностей та проєктної діяльності федерації у 2024 році.

Також кожен заклад може зареєструватись на отримання золотої відзнаки «Заклад партнер» з метою подальшої співпраці з федерацією в різноманітних активностях, інформування про заходи, відбір без конкурсу у Всеукраїнські проєкти та Міжнародні програми, консультування, різноманітне навчання тощо.

Під час заходу буде оголошено заклади, які отримають золоту відзнаку і запрошення до Національного проєкту «Цікава фізкультура» 2.0 перезавантаження та навчально-методичний посібник з матеріалами Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна».
Реєстрація на отримання золотої відзнаки «Заклад партнер» буде активна впродовж 2024 року за покликанням: https://forms.gle/uXDjo6icuVZnrSN58

Участь у заході безоплатна.

Кожен зареєстрований педагог отримає сертифікат на 3 годин згідно з постановою КМУ №800 щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Довідки за телефоном 38(099) 059-37-71 – Олексій Анатолійович Качан.

The event is finished.