ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «ПРОФЕСІЙНЕ СТАНОВЛЕННЯ ОСОБИСТОСТІ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ» (м.Хмельницький)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «ПРОФЕСІЙНЕ СТАНОВЛЕННЯ ОСОБИСТОСТІ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ» (Інформаційний лист додається).

Організатори конференції: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Хмельницький національний університет, Інститут професійної освіти НАПН України, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, Наукове педагогічне товариство «Польща-Україна», Академія прикладних наук Стефана Баторія (Республіка Польща), Люблінська політехніка (Республіка Польща), Сілезька академія (Республіка Польща); Братиславський університет економіки і менеджменту (Словацька Республіка).

Конференція відбудеться 18 – 20 жовтня 2023 року на базі Хмельницького національного університету у змішаному форматі (офлайн онлайн).

Тематичні напрями конференції

1. Теоретико-методологічні засади професійного становлення особистості.
2. Професійне становлення і кар’єрний розвиток особистості в умовах воєнного стану і повоєнної відбудови України.
3. Теоретичні й методичні засади підготовки вчителя трудового навчання та технологій, педагога професійного навчання, андрагога в умовах воєнного стану і повоєнної відбудови України.
4. Забезпечення якості професійної та вищої освіти в умовах євроінтеграції.
5. Реалізація завдань Нової української школи: проблеми та перспективи.
6. Науково-методичне забезпечення розвитку професійної освіти в умовах цифровізації.
7. Професійна освіта і навчання різних категорій дорослого населення: вітчизняний та зарубіжний досвід.
8. Мистецько-педагогічна освіта: проблеми та перспективи розвитку.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, словацька.

За результатами роботи конференції планується публікація наукових доповідей учасників у електронному збірнику матеріалів конференції.

Для участі у конференції необхідно до 10 вересня 2023 року надіслати заявку за покликанням https://forms.gle/4UBxPjiTbG6TPwSi9 або надіслати електронною поштою на адресу оргкомітету tmtpn-km@ukr.net разом з тезами:
– заявку на участь у конференції (назва файлу Zayavka_Kovalenko);
– тези (назва файлу Tezy_Kovalenko)

Оплата за проїзд, харчування та проживання учасниками, які беруть участь у конференції офлайн, здійснюється за власний рахунок.

Контактна інформація
E-mail: tmtpn-km@ukr.net.

Координатори конференції:
тел. моб. 097-909-69-40 Андрощук Ірина Василівна
тел. моб. 068-770-10-17 Герніченко Іван Іванович

Із більш детальною інформацією щодо проведення конференції можна ознайомитись на сайті кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету:
https://tpodm.khmnu.edu.ua/mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferentsiya-profesijne-stanovlennya-osobystosti-problemy-i-perspektyvy/

The event is finished.