ІІ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді

21-23 квітня 2023 року в м. Запоріжжя у режимі онлайн (за допомогою ресурсу GoogleMeet) відбудеться ІІ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Військово-історичні події на теренах України: минуле і сучасність» (далі – конференція).
Організаторами заходу є Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької обласної військової адміністрації.

До участі у конференції запрошуються учні закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти та вихованці закладів позашкільної освіти України, які пройшли попередній відбір.

Програмою конференції передбачається робота секцій за напрямами: «Історія військової справи на території України: з найдавніших часів до новітнього часу», «Українська революція 1917-1921 рр. в персоналіях, подіях та наслідках», «Антропологічний вимір війни», «Усна історія російсько-української війни», «Військово-історичні події в експозиціях музеїв», «Військова тематика в історико-культурних пам’ятках».

Умови проведення конференції розміщені на сайті УДЦНПВКТУМ у розділі «Краєзнавство».

Контактні особи: у м. Запоріжжя – 099-412-90-92, 061- 702-37-41 – Юрій Сало, у м. Києві (044) 238-06-67 – Наталія Майдебура.

Детально:

Графік семінарів

The event is finished.