Звернення Директора щодо організації роботи Училища та освітнього процесу в умовах карантину

Шановні здобувачі освіти та їх батьки!

Дотримуючись принципу пріоритетності Вашого здоров’я та життя, на підставі Постанови КМУ № 392 від 20.05.2020 та рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо подовження карантину на всій території України, рішенням загальних зборів трудового колективу училища за участі представників громадських організацій було затверджено режим роботи навчального закладу та організацію освітнього процесу з 1 червня 2020 р. за дистанційною формою з використанням можливостей інформаційно-комунікаційних технологій.

Зазначене рішення було прийняте з урахуванням специфіки професій сфери послуг, які передбачають близький контакт з клієнтами при проведенні професійно-практичної підготовки, що не відповідає вимогам протиепідемічних заходів.

Навчально-методичне забезпечення освітнього процесу на сьогоднішній день дозволяє забезпечити організацію всіх видів підготовок з дотриманням вимог Положення про дистанційне навчання.

Проведення кваліфікаційної атестації в групах, що завершують навчання за однією з інтегрованих професій, буде проведено на підставі результатів професійно-практичної підготовки та виконання письмових екзаменаційних або творчих робіт.

Атестація за проміжними кваліфікаціями в межах однієї професії буде проведена на підставі результатів професійно-практичної підготовки та комплексного іспиту у формі тестування.

Рішення щодо переведення учнів, які з незалежних від них причин не мали змоги проходити навчання в період карантину, буде прийматись в індивідуальному порядку з позицій дотримання ст. 3 Закону України «Про освіту».

Завіряємо Вас, що всі зусилля педагогічного колективу будуть спрямовані на якісне засвоєння учнями матеріалу освітніх програм.

Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете звернутись до закладу освіти за допомогою доступних засобів зв’язку та телекомунікацій:

Пам’ятаймо, протидія поширенню вірусу – наш спільний обов’язок і наша спільна відповідальність.

Здоров’я Вам, енергії та сили!

З повагою, директор, к.п.н. Короткова Ліна Ігорівна