Звіт директора Короткової Ліни Ігорівни про результати роботи закладу освіти за 2016-2021 роки

24 червня 2021 року в актовій залі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» відбулося чергове засідання загальних зборів трудового колективу, на якому було заслухано звіт директора Короткової Ліни Ігорівни про результати роботи закладу освіти за 2016-2021 роки.

Ліна Ігорівна у своєму звіті зауважила, що звітний період став одним із найпродуктивніших і, водночас, найскладнішим за останні роки в діяльності училища, але закладу освіти вдалося не тільки зберегти, але й вдосконалити свої лідерські якості, повною мірою виконати головні статутні завдання. Далі директор детально зупинилася на показниках, що характеризують діяльність училища по всіх основних напрямках, зокрема: освітньому, науково-методичному, виховному, фінансово-господарському тощо.

Доповідь директора викликала жваве обговорення серед членів трудового колективу та запрошених. Зокрема, в обговоренні взяли участь: Маликова І.В. – голова державної кваліфікаційної комісії, директор салону «Симфонія краси», Горбик А.В. – голова батьківської ради, Сушко Т.О. – голова профспілкового комітету училища, Христенко Дар’я – президент учнівського самоврядування училища, Назаренко Т.М. – завідувач господарства, викладачі Катруша В.А. та Рожкова Н.С., майстер виробничого навчання Джеланова Н.І. Усі вони схвально оцінили здобутки колективу училища під керівництвом Короткової Л.І. за п’ять років і побажали подальших звершень в освітній діяльності.

Шляхом  відкритого голосування члени трудового колективу схвалили звіт директора та визнали роботу Короткової Ліни Ігорівни задовільною.

У свою чергу Ліна Ігорівна подякувала всім присутнім за високу оцінку її роботи і роботи всього колективу ДНЗ «Запоріззьке ВПУМС», закликавши до подальшої співпраці.