Вітання з 8 березня

Шановна, Ліно Ігорівно!
Колектив за час свого існування переживає чимало подій. Крім щоденних завдань, проходить через радісні та сумні моменти. Коли люди проводять разом багато часу, то мимоволі переймаються життям один одного. Однак, у кожному колективі є керівник, який несе за нього відповідальність, приймає складні рішення, координує роботу всіх підпорядкованих йому співробітників.
Ви завжди були гарним та ефективним лідером, котрий прагнув досягти високих стандартів в освіті та забезпеченні комфортних умов для навчання й роботи. Ваша готовність слухати та враховувати потреби учнів та всього колективу, зробила наш заклад відмінним місцем для навчання та розвитку.
Ми цінуємо турботу, яку Ви надавали нам протягом всіх років Вашої напруженої праці. Просвітницькі ініціативи та програми, передові методи, які Ви впроваджували, надихали нас до розвитку та сприяли особистому зростанню, а також дозволили нам створити чудові спогади про часи роботи з Вами.
Шановна, Ліна Ігорівна, прийміть найщиріші вітання від усього нашого колективу із святом весни – 8 Березня! Бажаємо Вам щиро здоров’я міцного, надії на краще. Хай успіхи вас у житті не минають і усмішки в ваших очах розквітають! Поспішаємо сказати Вам «спасибі»! Саме завдяки Вам кожен працівник знав, що він важливий і його думку не тільки вислухають, але й візьмуть до уваги. Налагоджений зворотній зв’язок Вам завжди дозволяв бути на одній хвилі з колективом, своєчасно вносити корективи в його роботу. Дякуємо за яскравий і гідний приклад лідерських якостей, мудрого керівництва та професійної майстерності! Дякуємо за все, що ви зробили для нас! Ваше керівництво та підтримка безперечно були основою нашого успіху.

З повагою, весь колектив ДНЗ «ЗВПУМС»