Масляна відбулася — і це було неймовірно!
Щиро дякуємо всім студентам, педагогам та представникам студентського самоврядування, які долучилися до святкування Масляної! Завдяки вашій активності, згуртованості та щирим серцям нам вдалося створити справжню атмосферу тепла, радості й єдності. Переглянути відео
Смачні млинці, ароматний чай і кава, мед, варення та безліч смаколиків — усе це не лише подарувало гарний настрій, а й стало частиною великої доброї справи
Усі виручені кошти від продажу млинців були спрямовані на благодійність. Також частину смаколиків ми передали нашим Захисникам, які проходять лікування та реабілітацію.
Ми мали честь відвідати військових, поспілкуватися з ними та передати частинку нашого тепла й підтримки. Для нас це була дуже зворушлива зустріч, наповнена вдячністю та щирими емоціями. Разом ми не просто відсвяткували Масляну — ми об’єдналися заради підтримки тих, хто щодня боронить нашу країну.
Дякуємо кожному, хто готував, допомагав, організовував, купував та підтримував!
Разом ми — сила!


