ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Охорона довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки»

Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області запрошує взяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Охорона довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки» до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища. Конференція відбудеться у м. Запоріжжя 05 червня 2023 року в дистанційному форматі на платформі Zoom.

Посилання на підключення до конференції буде надіслано 02 червня 2023 року на вказану Вами електронну адресу в реєстраційній формі.

За результатами проведення заходу планується видання електронного збірника матеріалів конференції. Збірнику надається бібліотечний індекс УДК та міжнародний стандартний книжковий номер ISBN.

Кожен учасник конференції отримає електронний сертифікат.

Участь у конференції безкоштовна.

Матеріали доповіді необхідно надіслати до 29 травня 2023 року на електронну адресу biblnmc2021@gmail.com та зареєструватися для участі у конференції за покликанням: https://forms.gle/xvRwm7Vn8rMSSPsD7.

Додатки:

 

Інформаційний лист

Зразок оформлення тез

The event is finished.