Адміністратор – це професія сфери послуг, без якої неможливо уявити ефективну організацію праці на багатьох підприємствах. Кваліфікований адміністратор – одна з найбільш затребуваних професій на ринку праці.

Основна мета роботи адміністратора – грамотно організувати діяльність підприємства (установи), ефективну роботу колективу, роботу з відвідувачами.

Адміністратор стежить за порядком в організації, контролює роботу всього персоналу, а в разі виникнення неприємних ситуацій, завжди поспішає на допомогу. Він щосили намагається зробити так, щоб клієнт залишився задоволений обслуговуванням і самим закладом. Адміністратор з радістю допоможе вам, якщо ви не можете визначитися у виборі послуг. Він проконсультує з усіх питань.

Переваги професії: 

– широке коло знайомств;

– придбання навичок спілкування з різним контингентом населення;

– досвід організаторської діяльності;

– робота стабільна і не припускає великого фізичного навантаження.

Перспективи професії адміністратора

Після отримання диплома адміністратора учні нашого навчального закладу 100-відсотково працевлаштовані. Вони працюють в таких установах, як: готелі, салони краси, приватні клініки,  медичні центри і офіси, автосалони і косметичні салони; в кав’ярнях, ресторанах, спорткомплексах, клубах, у великих торговельних центрах, туристичних агентствах.

Відправити повідомлення/запит: