Візажист – майстер, який підкреслює окремі риси обличчя за допомогою вмілого нанесення макіяжу з урахуванням форми обличчя, кольору шкіри, волосся, очей.

Головне завдання візажиста – не лише створити певний образ, але підкреслити переваги обличчя людини і приховати недоліки. Працюючи з обличчям, візажист повинен враховувати природні дані клієнта, знати, що потрібно підкреслити за допомогою макіяжу, а що приховати. Фахівець повинен знати, які кольори і текстури підходять даному типу зовнішності, костюм, образ, доречні для певного періоду, року, події.
Особливості роботи візажиста залежать від завдання, яке ставить замовник: адже це може бути і підготовка до того або іншого урочистого заходу, до виходу на сцену або в телеефір, до фотосесії тощо, і просто бажання виглядати більш презентабельно.
Велику частину робочого часу візажисту доводиться проводити на ногах. Працевлаштування можливе в салонах краси, перукарнях, при різних студіях, нерідко ці фахівці також приїжджають за викликом до клінта. Буває і виїзна робота – на показах мод, для різноманітних зйомок тощо. Робочий день частіше всього ненормований, визначається кількістю замовників та їх побажаннями.
Досвідом доведено, що найспокійніші об’єкти для візажу – моделі. Займаючись артистами естради і кіно, ведучими телебачення, потрібно постійно пам’ятати, що вони повинні бути упізнаваними. Не завжди можна експериментувати з іміджем і макіяжем.

Відправити повідомлення/запит: