Манікюрник – майстер, що доглядає за пальцями рук клієнтів, проводить чищення і полірування нігтів, виконує нарощування нігтів і їх дизайн.

Правила виконання сучасних нових технологій масажу кистей рук, SPA-процедур, парафінотерапії. Правила користування інструментом для виконання сучасних технологій.

Властивості та можливості поєднання кольорів фарб та лаків. Сучасні косметичні, рослини засоби та олії для виконання масажу рук та догляду за шкірою рук і нігтями; правила і норми охорони праці; протипожежного захисту; правила санітарії та гігієни.

Вимоги до індивідуально-психологічних особливостей. Необхідні: емоційна стійкість,уміння ладити з людьми; акуратність і охайність; концентрація уваги; колірна чутливість.

Перспективи. Особи, що закінчили професійно-технічні навчальні заклади, мають повну загальну середню освіту, можуть продовжити своє навчання у вищих навчальних закладах. Майстри працюють у перукарнях, салонах краси, косметичних кабінетах, на показах, у великих магазинах, театрах, у студіях візажу, косметологічних клініках. Частина працює приватно вдома або за викликом.

Досвідчені манікюрники можуть займатися індивідуальною трудовою діяльністю, очолювати приватне мале підприємство.

Відправити повідомлення/запит: