11 червня 2026 року в нашому навчальному закладі відбулося урочисте відкриття Обласних змагань серед працівників професійної освіти.

У рамках спортивного заходу учасники змагалися у шашках, шахах та бадмінтоні.

Наші працівники гідно представили заклад та показали високі результати:

  • Шахи — ІІ місце виборола Луціва Ольга,
  • Бадмінтон — ІІІ місце посів Овчиннік Олексій.

Щиро вітаємо наших переможців та пишаємося їхніми досягненнями!

Бажаємо всім учасникам міцного здоров’я, нових звершень, спортивного азарту та подальших перемог! Окрема подяка директору та адміністрації закладу за підтримку, сприяння розвитку спорту та створення умов для участі наших працівників у змаганнях!